Děti s diabetem vystavují své kresby v Senátu
V úterý 19. listopadu 2013 proběhla v prostorách chodby místopředsedů Senátu vernisáž výstavy kreseb dětí s diabetem Děti a cukrovka. Akci podpořil senátor Miroslav Krejča. Výstava potrvá do 2.12.2013 Myšlenka uspořádat tuto výstavu napadla paní Zdenku Staňkovou, která již dlouhá léta vede občanské sdružení Diacel Písek. Paní Staňková uvedla: Děti – diabetici mají těžší osud než […]



